Nejrozsáhlejší online kurz o hubnutí a zdravém životním stylu pod vedením Ing. Petra Havlíčka.

HOROROVÉ VIDEO O VÝŽIVĚ

Jaké následky má nezdravé jídlo na lidský organismus a jakým rizikům se vystavujete, pokud nad konzumací jídla nebudete přemýšlet a budete věřit pouze barevným obalům a reklamám?

Zhlédněte
Hororové video o výživě. (27 min)

KROK 1

Zhlédněte
Hororové video o výživě.

KROK 2

Sdílejte tuto stránku a odemkněte přístup k bonusovému videu.

KROK 3

Zjistěte více informací o online kurzu Zhubnichytre.cz.

BONUSOVÉ VIDEO: Petr Havlíček radí, jak vybírat a nakupovat pečivo

Sdílejte tuto stránku na sociálních sítích a odemkněte přístup k bonusovému videu.

Jak se vám video líbilo?
Napište nám váš názor do komentářů. Děkujeme

Ing. Petr Havlíček

Kariéru odstartoval jako výživový poradce vrcholových sportovců – např. Tomáše Dvořáka a Kateřiny Neumannové. Do povědomí veřejnosti se zapsal účinkováním v televizním pořadu Jste to, co jíte. Díky pořadu nalezl inspiraci a hubnutím se začíná více zaobírat, následně zakládá specializované pracoviště CPH (Centrum Petra Havlíčka). Odchyluje se od klasických postupů výživových poradců, zařazuje odborná vyšetření, zúročuje zkušenosti získané díky práci s vrcholovými sportovci, začleňuje nové metody ze zahraničí. V současné době je odborným garantem a tváří nevládního mezinárodního programu Vím, co jím a piju.

Ing. Petr Havlíček
o projektu Zhubni chytře:

"Výživa v poslední době zažívá takový boom a objevuje se tolik informací, často zcela protichůdných, že mnozí začínají mít ve svém stravování pekelný chaos anebo ztrácejí motivaci se dál o cokoli snažit. Je to pochopitelné. Pokud se dočtete, že něco je správně a vzápětí že je to naprosto špatně, pak se i poučený laik začne po čase ve všem ztrácet.

Je trendem této doby vyvyšovat výživu a stravování nad ostatní oblasti života, jakými jsou psychická pohoda, vitalita, pohyb či odpočinek. Ano, vede to k nárůstu finančního obratu výživových poradců či prodejců, ale klientovi to často mnoho pozitivního do života nepřinese. A právě toto je hlavní motivační důvod, proč jsem přijal nabídku na vytvoření programu Zhubni chytře.

Cílem kurzu je výživu a de facto celý životní styl urovnat do nějakého řádu. Musíme si ale uvědomit, že toho docílíme až tehdy, když pochopíme sami sebe, své životní potřeby, hodnoty a priority. Pokud chcete zhubnout, zapomeňte na slovo DIETA."


ZJISTĚTE VÍCE

informací o online kurzu Zhubnichytre.cz.