>>    ZAPOMEŇTE NA SLOVO DIETA!   Zkuste to s námi jinak!

Jste už unaveni zkoušením nových diet a výrobků, které nefungují?

Chtějte TRVALÉ VÝSLEDKY!

 ↓ ↓ ↓   PŘEHRAJTE SI VIDEO a zjistíte jak jich dosáhnout ... <<

Jídelníček na 60 dnů s nákupními seznamy

Více než 100 motivačních a vzdělávacích videí

Recepty od šéfkuchaře Pavla Houdka

Videa si můžete kdykoliv přehrát znovu

Přednášky, nákupy v supermarketu a další

Domů

Nejrozsáhlejší online kurz o hubnutí a zdravém životním stylu pod vedením Ing. Petra Havlíčka.

HUBNOUT NEZNAMENÁ HLADOVĚT

Petr Havlíček - „U mých jídelníčků klienty nejčastěji překvapí, že vlastně jí zcela běžná jídla, pouze připravená tak, aby korespondovala s cílem zhubnout a že jídla je dostatek."

Krátkodobé diety?

Nefungují! Naše řešení ano!

Ze všech stran se na vás valí informace o stravování a vy nevíte, které jsou ty správné? Možná jste už pochopili, že držet nárazové diety, při kterých máte hlad, je nesmysl.

ALE JAK ZAČÍT?

Právě pro vás je určen kurz Zhubni chytře. Struktura kurzu byla vytvořena tak, aby vyhovovala potřebám moderního vytíženého člověka. Získáte srozumitelné informace, které vás nasměrují ke změně životního stylu.

Co zakoupením ONLINE VIDEOKURZU získáte?

Ve více než 100 videolekcích obdržíte přesný NÁVOD, jak nastartovat změnu životního stylu.


Po dobu 2 měsíců budete dostávat videa, ve kterých vám pomůžeme ODBOURAT STRACH z hubnutí.


JÍDELNÍČEK pro prvních 60 dnů vás bude hlídat na cestě ke změně životního stylu a zdravější životosprávě.

Vystoupíte ze stínu mýtů o stravování a ZORIENTUJETE SE, které potraviny vybrat při nákupu.


UKÁŽEME VÁM, které potraviny do svého stravování zařadit častěji a které naopak vynechat.


NAUČÍME VÁS vařit chutná a zdravá jídla, která můžete připravit celé rodině. Nemusíte tak vařit zvlášť.

Zahoďte strach z hubnutí a zvolte řešení, které funguje!

Chcete zakoupit kurz jako dárek?

Skvělý nápad! I na to jsme mysleli.

Po zakoupení na vás čeká originální dárková poukázka ke stažení.

ZMĚŇTE ŽIVOT VÁM, NEBO VAŠEMU PŘÍTELI!

21 DNÍ GARANCE VRÁCENÍ PENĚZ

Na vaši investici vám dáváme 21 denní garanci vrácení peněz. 

Díky zkušenostem předchozích účastníků kurzu jsme si přínosem online videokurzu natolik jistí, že můžeme dát tuto garanci: pokud dnes vstoupíte do kurzu Zhubni chytře a během prvních 21 dní zjistíte, že program z jakéhokoliv důvodu není pro vás, stačí, když mi napíšete e-mail a já vám bez otázek vrátím celou částku zpět. Nerozhodujte se nyní, vstupte a v následujících 21 dnech videokurz ověřte v praxi. Překvapí vás, jak rychle si tento kurz oblíbíte. Se 100% garancí neriskujete nic, můžete jen získat.

KDO PRO VÁS VYTVOŘIL OBSAH KURZU?

O AUTOROVI KURZU

Ing. Petr Havlíček
Ing. Petr Havlíček

Kariéru odstartoval jako výživový poradce vrcholových sportovců – např. Tomáše Dvořáka a Kateřiny Neumannové. Do povědomí veřejnosti se zapsal účinkováním v televizním pořadu Jste to, co jíte. Díky pořadu nalezl inspiraci a hubnutím se začíná více zaobírat, následně zakládá specializované pracoviště CPH (Centrum Petra Havlíčka). Odchyluje se od klasických postupů výživových poradců, zařazuje odborná vyšetření, zúročuje zkušenosti získané díky práci s vrcholovými sportovci, začleňuje nové metody ze zahraničí. V současné době je odborným garantem a tváří nevládního mezinárodního programu Vím, co jím a piju.

O AUTOROVI RECEPTŮ

Pavel Houdek
Pavel Houdek

Šéfkuchař v Restaurantu Infinity, který má za sebou léta zkušeností z vyhlášených podniků, mezi které patří například Café Louvre nebo Potrefená husa. Absolvoval stáž u vyhlášeného světoznámého britského šéfkuchaře, odborníka a držitele 13 michelinských hvězd Gordona Ramsayho v někdejší restauraci Maze v pražském hotelu Hilton Old Town, kde načerpal spoustu cenných rad a zkušeností. Jako člen kuchařského národního týmu Bidvest získal v roce 2013 bronz na světové soutěži Salon Culinaire Mondial 2013 ve švýcarské Basileji.

  

PODLE ČEHO JSME KURZ TVOŘILI?

Inspirovali jsme se vámi!

„Nebýt v tom sama! To je to, co potřebuju, když se rozhodnu k nějaké změně. 60denní kurz, ve kterém dostávám každý den videa a mám díky tomu pocit, že mám při hubnutí „parťáka“, je pro mě super.“

Monika K., 37 let

„Mám 2 syny a oceňuji, že v kurzu jsou recepty, podle kterých vařím celé rodině. Největším strašákem při hubnutí pro mě bylo vařit odděleně sobě a zbytku rodiny.“

Radka L., 42 let

„Na projektu Zhubni chytře se mi líbí, že se nezaobírá jen jídlem a hubnutím, ale i psychikou a nejčastějšími „bloky“ v hlavě. Dotýká se pro mne důležitých témat jako motivace nebo následky nezdravých diet.“

Saša P., 29 let

„Nejvíce času, při pokusech o změnu životního stylu, mi zabralo čtení etiket a vybírání potravin v obchodě. Videa ze sekce nakupování v kombinaci se semináři o potravinách mi dodají potřebné informace a ušetří spoustu času.“

Eliška V., 31 let

Máte stále otázky?

Přemýšlíte, zda je online videokurz ZHUBNI CHYTŘE pro vás?
Odpovědi naleznete zde...

V čem se liší tento kurz od jiných programů na hubnutí?

Online videokurz Zhubni chytře je zbrusu nový online videotrénink Petra Havlíčka, do kterého vložil svoje zkušenosti za více než 20 let práce s klienty. Souhrn informací, které obdržíte ve videích, je unikátní svojí komplexností a rozsahem. Naleznete v něm nejefektivnější postupy a strategie ke změně životního stylu. Naučíte se sestavit váš osobní vyvážený jídelníček, díky kterému nejen zhubnete, ale budete se i cítit skvěle. Naučíte se o jídle přemýšlet samostatně a vybírat si takové potraviny, které prospívají vašemu tělu a zároveň jsou i chutné. Motivační videa vám poskytnou pochopení a podporu při změně životního stylu. Obsah kurz byl vytvořen tak, aby umožnil i průměrně vytíženému člověku jej efektivně vstřebat a během 2 měsíců si vybudovat nové stravovací návyky. Cílem kurzu je poskytnout takové informace, které budete využívat i po skončení tohoto programu a trvale tak změníte svůj přístup ke stravování.

Jak dlouhá budou videa, kolik jich bude a jak často se budou zveřejňovat?

Po dobu prvních 30 dní vám každý den zašleme jedno 3-5 minutové video na posílení motivace a vyvracení mýtů o hubnutí. Díky těmto informacím odstraníte vaše pochybnosti o hubnutí a efektivně nastartujete změnu životního stylu. K většině motivačních videí jsou připraveny také doplňující pracovní sešity, které vám tyto informace efektivně ukotví do hlavy. V prvních 30 dnech také každý den obdržíte video s praktickou ukázkou receptu z jídelníčku a také obdržíte každý týden dvě 20 minutová videa, které vám ukážou, jaké potraviny si vybírat při nákupech a jaké naopak vynechat. Každý týden po dobu 2 měsíců vám zašleme logicky provázaný jídelníček s recepty od známého šefkuchaře Pavla Houdka a nákupním seznamem, díky nimž se budete moci efektivně na další týden připravit. V druhém měsíci vám zašleme každý týden vždy dvě odbornější přednášky a jednotlivých živinách a skupinách potravin, které vám informace ještě prohloubí a definitivně ukotví do hlavy nové stravovací návyky. Jako bonus obdržíte také 3 záznamy živých přenosů s psychologem a sportovními trenéry. Vše je připraveno tak, aby jste za 2 měsíce byli schopni změnit efektivně stravovací návyky a tím dosáhli výsledků, po kterých toužíte.

Co když mám jen málo času se tréninku věnovat?

Pokud nyní vstoupíte, tak celý trénink je vám k dispozici po dobu 1 roku v online členské sekci. Můžete jít vlastním tempem a k lekcím se libovolně vracet… umožní vám to si tak informace a postupy natrvalo zafixovat do hlavy a jednou provždy tak změnit váš životní styl. Pokud tedy zvažujete vstoupit, doporučujeme tak učinit nyní. Není na co čekat!

Kdy startuje online videokurz Zhubni chytře a od kdy se počítá 21 denní garance?

Po zaplacení produktu vám přijdou přihlašovací údaje do e-mailu. Po přihlášení do členské sekce si ještě musíte kurz aktivovat popsaným postupem v členské sekci a od následujícího dne se vám budou postupně odemykat jednotlivá videa a začneme vám na tyto videa zasílat odkazy e-mailem. Výhoda je, že si vše můžete tedy v klidu naplánovat a začít, až budete připraveni. Nejlepší doba pro aktivaci je v neděli. Kurz je logicky poskládán do jednotlivých týdnů tak, aby zohlednil týdenní cykly a vy tak využijete online videokurz Zhubni chytře na maximum. Doporučujeme ale začít co nejdříve, není na co čekat. Vaše tělo vám bude na dlouhou dobu vděčné. 21 denní garance vrácení peněz se počítá od zveřejnění 1. lekce a posledním dnem garance je den zveřejnění 21. lekce tréninku.

Kolik trénink stojí?

Cenu online videokurzu Zhubni chytře jsme zvolili tak, aby si jí mohl dovolit téměř každý. Za 870 Kč získáte 9 týdnů plných motivace, informací a podpory, díky kterým tak budete moci efektivně změnit svůj přístup ke stravování. Pokud bychom cenu vydělili počtem týdnů, vychází nám cena na méně než 100 Kč za týden. V porovnáním s objemem informací, které během kurzu získáte to je zanedbatelná částka.

Je Zhubni chytře pouze pro lidi, co chtějí zhubnout?

Rozhodně ne! Posun váhy k přirozené hodnotě odpovídající vašemu biologickému nastavení, je vedlejší efekt změny životního stylu, který vás právě v našem kurzu naučíme. Je určen lidem, kteří chtějí z jakéhokoliv důvodu začít jíst zdravě a získat tím více energie a zdravější tělo. Pokud informace z kurzu využijete v praxi a změníte tak své stravování, dojde k trvalé změně ve vašem živote. Vyhnete se tak JO-JO efektu, který po konci jakékoliv diety vždy přichází. Změňte svůj přístup ke stravování jednou provždy díky ucelenému systému informací, které vám online videokurz Zhubni chytře poskytne a začněte žít kvalitnější život.

Co když zjistím, že trénink není pro mě?

Nekupujte zajíce v pytli! Na trénink je k dispozici 21 denní garance vrácení peněz. Jak funguje? Po objednání tréninku máte 21 dní na to, abyste si trénink v praxi ověřili, odnesli si maximum a zjistili, že funguje pro vás. Věříme, že budete z tréninku nadšení! Pokud však ne, jednoduše nám napište email a my vám vrátíme bez otázek všechny vaše peníze.

ZMĚŇTE TO, DOKUD JE ČAS!

Jediný, kdo může odstartovat změnu vašeho životního stylu, jste vy sami. Začít se dá vždy, ale o co dříve začnete, o to déle si budete užívat výsledku.

Udělejte první krok ke změně ještě dnes!

ZABEZPEČENÁ PLATBA

100% GARANCE VRÁCENÍ PENĚZ

SPOKOJENOST ZARUČENA