SLEVA 400 Kč na kurz od Petra Havlíčka už jen

Chcete mít více energie, cítit se skvěle a přitom hubnout?

Objevte s námi zdravý životní styl a trvale udržitelnou váhu bez hladovění a nepříjemných diet.

↓ Právě teď kurz na trvalé zhubnutí bez diet se slevou 400 Kč ↓


Můžete znát z:

Už jste vyzkoušeli všechno možné...

  • Jedli jste podle nejrůznějších diet z knih a časopisů.
  • Míchali si místo jídla koktejly na hubnutí.
  • Omezili bílé pečivo, sladkosti, smažená jídla a limonády.
  • Zkusili jste i ten nejtěžší kalibr: držet hladovku...

Nejdřív to fungovalo, ALE...
Za několik týdnů byla pracně shozená kila zpět a jako bonus ještě pár navíc.
Všechno to odříkání, snažení se a omezování bylo úplně k ničemu. Původní radost vystřídalo hořké zklamání.
A tak jste zkusili něco jiného, lepšího. Jenže za pár týdnů jste byli zase na začátku.
Další pokus v dlouhé řadě neúspěchů...

Bylo by fajn konečně
najít řešení, které funguje

Aktualizovaný úspěšný online kurz Ing. Petra Havlíčka

online kurz Zhubni chytře 2

Jednoduchý a praktický kurz o hubnutí a zdravém životním stylu, ve kterém vám jasně a srozumitelně ukážeme cestu, jak bez diet zhubnout a novou váhu si trvale udržet.

Předáme vám námi ověřené a vyzkoušené postupy, abyste se konečně zorientovali v džungli protichůdných stravovacích názorů a doporučení. S nadhledem a pořádnou dávkou selského rozumu vás provedeme změnou životního stylu, abyste si po kurzu dokázali sami sestavit vyvážený a zdravý jídelníček.
Svou váhu si pak udržíte tak dlouho, jak vy budete chtít.

HUBNOUT NEZNAMENÁ HLADOVĚT
„U mých jídelníčků klienty nejčastěji překvapí, že vlastně jí zcela běžná jídla, pouze připravená tak, aby korespondovala s cílem zhubnout, a že je jídla dostatek."
Ing. Petr Havlíčekautor kurzu a výživový specialista s více než 25letou praxí

Co se v kurzu naučíte a co vám to přinese?

Svou cestu odstartujete s JÍDELNÍČKY NA 60 DNÍ, abyste se postupně naučili režimu a vhodnému výběru stravy.
Pochopíte ZÁKLADNÍ PRINCIPY zdravého stravování pro trvalé udržení váhy bez diet a hladovění.
Objevíte kouzlo ZDRAVÉHO VAŘENÍ, které bude chutnat celé rodině. Ušetříte čas, když budete jíst jen 3× denně, ale správně.
Ukážeme vám, jak vypadá a z čeho se skládá zdravý a vyvážený JÍDELNÍČEK a zjistíte, jak si ho sami sestavit.
Budete se CÍTIT LÉPE. Vyvážené jídlo vám upraví hmotnost, zažívání a dodá dost energie pro celý den.
Začnete o stravování a výživě přemýšlet jinak. ODBOURÁTE STRACH z hubnutí a najdete svůj individuální režim.
Kurzem Zhubni chytře úspěšně prošlo už 0 lidí

Co o kurzu říkají a jak jim pomohl?

„Je to nepopsatelné! KONEČNĚ něco, co opravdu funguje. Až dokončím 90. den, napíšu celkový úbytek váhy. Jsem šťastnější, čilejší a v práci mi to líp přemýšlí.“
Olga Šulcová
„Poprvé, co opravdu funguje a nestálo mě to skoro žádné peníze. Cítím se po 2 týdnech výborně a hlavně vitálně... Zase funguju jako před 20 lety. Velké díky panu Havlíčkovi!“
Pavel Pekárek
„Je to super. Jsem sice na 15. dni, ale i tak už na sobě vidím, že jsem čilejší. Recepty jsou moc dobré a chutnají i celé naší rodině. A moc mě baví zjišťovat nové informace o jídlech a proč to tak je a funguje. Skvělá jsou videa, kdy přímo v obchodě nakupujete jídlo. Díky moc za tento kurz.“ *
Jana Bednářová
„Super! Žádné bláznivé diety, je to jednoduše o "zdravém selském rozumu" a o tom nenechat se blafovat od potravinářských firem. Osobně mě zaujaly tipy, jak vybrat zdravou přílohu (např. druhy rýže apod.). Dle získaných znalostí se snažím dělat jídlo pro celou naší rodinu.“ *
Míla Kupečková
„Nebýt v tom sama! To je to, co potřebuju, když se rozhodnu k nějaké změně. 60denní kurz, ve kterém dostávám každý den videa a mám díky tomu pocit, že mám při hubnutí parťáka, je pro mě super.“ *
Monika, 37 let
„Mám 2 syny a oceňuji, že v kurzu jsou recepty, podle kterých vařím celé rodině. Největším strašákem při hubnutí pro mě bylo vařit odděleně sobě a zbytku rodiny.“ *
Radka, 42 let
„Začínám 3. týden a jsem velmi spokojena. Každý den ráno se těším na e-mail a na pana Havlíčka, co mi asi zase řekne. Cítím se opečována 🙂 Shlédla jsem všechna videa, v obchodě nakupuji podle seznamu a hlavní je, že se budu cítit příjemně a naučím se chytře zhubnout!“ *
Hana Andělová
„Jsem ráda, že jsem konečně objevila něco, co funguje. Cítím se dobře a strašně mě to baví. Od osmnácti bojuji s nadbytečnými kilogramy, hubnu a ještě víc nabírám, a teď jsem v 65 letech zjistila, že bylo všechno špatně.
Konečně jsem poznala, kde jsem dělala chyby. Mám z toho velkou radost a jdu na to od 1.dne znovu.“ *
Marie Danielová

* Dosažené výsledky jsou individuální, proto nelze 100% garantovat stejný úspěch i u vás.

PŘIDEJTE SE TAKÉ

↓ Pro váš trvalý úspěch kurz se slevou 400 Kč už jen ↓

Co kurz Zhubni chytře 2 obsahuje?

Celodenní jídelníček na 60 dnů pro ženy i muže, včetně receptů a nákupních seznamů.

Přes 40 videolekcí k tématu výživy, stravování, úpravy jídel a motivace. Jen to podstatné a vyzkoušené.

Doplňují PDFvideo přednášky s odborníky nejen na téma hubnutí, ale i stravy, pohybu a práci s myslí.


20 % sleva na všechny doplňky stravy v e-shopu Zhubni chytře, abychom vás podpořili ve vašem zdravém životním stylu.

Kdo vás kurzem Zhubni chytře 2 provede?

Ing. Petr Havlíček

Kariéru odstartoval jako výživový poradce vrcholových sportovců – např. Tomáše Dvořáka a Kateřiny Neumannové. Do povědomí veřejnosti se zapsal účinkováním v TV pořadu Jste to, co jíte. Díky tomu se začíná více zaobírat hubnutím a následně zakládá specializované pracoviště CPH (Centrum Petra Havlíčka).
Odchyluje se od klasických postupů výživových poradců, zařazuje odborná vyšetření, zúročuje zkušenosti získané díky práci s vrcholovými sportovci, začleňuje nové metody ze zahraničí. Je odborným garantem a tváří nevládního mezinárodního programu Vím, co jím a piju.

Dáme vám 21 DNÍ garance vrácení peněz

Díky zkušenostem předchozích účastníků jsme si přínosem kurzu natolik jistí, že pokud dnes vstoupíte do kurzu Zhubni chytře 2 a během prvních 21 dní zjistíte, že kurz z jakéhokoliv důvodu není pro vás, stačí napsat e-mail a my vám bez otázek vrátím celou částku zpět.
Se 100% garancí nic neriskujete. Můžete jen získat.

ZAPOMEŇTE NA DIETY!
Naučte se jednou provždy principy zdravého stravování
a už nikdy nebudete muset držet žádnou dietu

Můžete dál bojovat se svou váhou, zdravotními potížemi z nadváhy a nedostatkem energie, nebo si svůj život chcete naplno a v pohodě užít.
Je jen na vás, jak to budete mít. Ale čím dřív začnete, tím déle si výsledky užijete. 

Udělejte první krok ke změně ještě dnes

↓ Právě teď podpoříme váš plán zhubnout slevou 400 Kč ↓

Máte stále otázky?

V čem se liší tento kurz od jiných programů a kurzů na hubnutí?

Souhrn informací, které obdržíte ve videích, vychází z více než 25leté praxe Petra Havlíčka, předního českého výživového odborníka. Najdete v něm efektivní postupy a strategie ke změně životního stylu. Naučíte se sestavit si svůj vlastní vyvážený jídelníček, díky kterému nejen zhubnete, ale budete se i cítit skvěle. Naučíte se o jídle přemýšlet samostatně a vybírat si potraviny, které prospívají vašemu tělu a zároveň jsou i chutné.

CÍLEM je poskytnout takové informace, které budete využívat i po skončení kurzu a trvale tak změníte svůj přístup ke stravování.

Kdy kurz začíná a od kdy se počítá 21 denní garance vrácení peněz?

Kurz je připraven a začíná ihned po přijetí platby na náš účet. Poté ve svém e-mailu najdete 2 zprávy, jednu s přihlašovacími údaji do členské sekce a druhou s prvními informacemi o kurzu a uvítacím videem. Lekce máte okamžitě přístupné a jídelníčky se budou postupně odemykat každý týden.

21 denní garance vrácení peněz se počítá od uhrazení objednávky na náš účet.

Co když mám jen málo času se kurzu věnovat?

Necháme na vašem rozhodnutí, jak intenzivně se do kurzu pustíte. Všechna videa jsou dostupná okamžitě a můžete si je libovolně přehrávat. Současně vás 2 měsíce povedeme (cca 3 e-maily týdně), abyste si drželi svůj cíl. Ale neodkládejte to nekonečně.
Celý kurz máte k dispozici po dobu 1/2 roku v online členské sekci.

Už mám za sebou všechno možné a nic nefungovalo. Co když to dopadne stejně?

A co když se to tentokrát povede? Zhubni chytře není žádná další dieta, ale dlouhodobě udržitelný způsob stravování, který už vyzkoušelo přes 16.200 lidí. Stejně jako vy i oni mají za sebou různé pokusy zhubnout a také spoustu zklamání, strachu a nedůvěry v cokoliv dalšího. Jediný rozdíl mezi vámi je ten, že oni to s námi zkusili a konečně se naučili zdravě jíst, vybírat správné potraviny a vařit jednoduše a chutně.
Přidejte se k nim a pokud by to přes veškerou vaší snahu nevyšlo, máte 21 dní garance vrácení peněz. Nemůžete nic ztratit. Můžete jen získat. Záleží jen na vás, zda chcete své stravování vyřešit jednou pro vždy.

Kolik celý kurz stojí?

Cenu online videokurzu Zhubni chytře 2 jsme zvolili tak, aby si jí mohl dovolit téměř každý. Za 1 380Kč získáte 9 týdenní online kurz s informacemi, díky kterým budete moci efektivně změnit svůj přístup ke stravování.
Při této ceně je vaše investice méně než 155 Kč za týden. Za cenu jednoho obědového menu můžete ve svém životě udělat změnu, kterou máte napořád a její benefity jsou k nezaplacení.

Jak dlouho mám přístup do kurzu a co bude, až kurz skončím?

Od uhrazení online kurzu vám aktivujeme přístup do uzavřené členské sekce s půlroční platností. Za 6 měsíců máte dost času projít si opakovaně celý kurz a zažít si nová pravidla.
Po vypršení členství se vám kurz uzavře. Prodloužení přístupu je možné na základě objednávky prodloužení kurzu.

Je Zhubni chytře pouze pro lidi, kteří chtějí zhubnout?

Rozhodně ne. Posun váhy k přirozené hodnotě v souladu s vaším biologickým nastavením je vedlejší efekt změny životního stylu, který v našem kurzu předáváme. Pokud informace z kurzu využijete v praxi a upravíte své stravování, dojde k trvalé změně ve vašem životě a úpravě váhy bez nepříjemného JO-JO efektu.
Změňte svůj přístup ke stravování jednou provždy. Začněte se Zhubni chytře 2 a (pro)žijte kvalitnější život.

Jak je to s jídelníčkem? Je individuální?

V kurzu jsou 3 varianty jídelníčku – pro ženy s nadváhou, pro ženy s obezitou a pro muže. Pokud hledáte jídelníček na míru s ohledem na vaše potravinové intolerance a stravovací omezení, je lépe kontaktovat odborníka a nechat si vypracovat jídelníček na míru.
Pokud ale hledáte cestu, jak se naučit zdravě jíst a pochopit, jak jídlo působí na tělo a jak si vybrat vhodné potraviny, jste tu správně.

Co když zjistím, že kurz není pro mě?

I to se může stát, proto jsme na kurz dali 21 dní garance vrácení peněz. Jak funguje? Po objednání a zaplacení máte 21 dní na to, abyste si vše prakticky zkusili, odnesli si maximum a rozhodli se, zda je kurz vhodný i pro vás.
V případě, že není, jednoduše nám napište e-mail a my vám vrátíme vaše peníze zpět.