Chcete mít více energie, cítit se skvěle a přitom hubnout?

Objevte zdravý životní styl a trvale udržitelnou váhu bez hladovění a nepříjemných diet

Jídelníček na 60 dnů i s nákupními seznamy

Více než 110 motivačních a vzdělávacích videí

Recepty od šéfkuchaře Pavla Houdka

Videa si můžete kdykoliv znovu a znovu přehrávat

Přednášky, nákupy v supermarketu a další informace a tipy

Vyzkoušeli jste už všechno možné

  • Jedli jste podle nejrůznějších diet z knih a časopisů,
  • míchali si místo jídla koktejly na hubnutí,
  • omezili bílé pečivo, sladkosti, smažená jídla a limonády
  • nebo zkusili ten nejtěžší kalibr: držet hladovku...

A VÝSLEDEK?

Za několik týdnů byla pracně shozená kila zpět a jako bonus ještě pár navíc.
Všechno to odříkání, snažení se a omezování bylo úplně k ničemu.
Původní radost vystřídalo hořké zklamání. Další pokus v řadě neúspěchů...

Bylo by fajn najít konečně
řešení, které funguje

„U mých jídelníčků klienty nejčastěji překvapí, že vlastně jí zcela běžná jídla, pouze připravená tak, aby korespondovala s cílem zhubnout, a že je jídla dostatek."

Ing. Petr Havlíček
výživový specialista s více než 20letou praxí

ZAPOMEŇTE NA SLOVO DIETA

V nejrozsáhlejším online kurzu o hubnutí a zdravém životním stylu Zhubni chytře dostanete během 2 měsíců jasně, srozumitelně a postupně přesně tolik informací, abyste bez obav vykročili k trvalé změně životního stylu.

Povedeme vás den za dnem změnou, abyste si po kurzu dokázali sami sestavit vyvážený a zdravý jídelníček pro sebe i celou rodinu. Vaše tělo se postupně umoudří a dostane do normy. Svou váhu si pak udržíte tak dlouho, jak vy budete chtít.

Co se v kurzu naučíte a co vám to přinese?

Pochopíte ZÁKLADNÍ PRINCIPY zdravého stravování pro trvalé udržení váhy bez diet a hladovění.

Ukážeme vám, jak vypadá a z čeho se skládá zdravý a vyvážený JÍDELNÍČEK a NAUČÍTE SE ho sami sestavit.

Objevíte kouzlo zdravého VAŘENÍ, které bude chutnat celé rodině. Ušetříte čas, když nebudete dělat 2–3 jídla.

Budete se CÍTIT LÉPE. Vyvážené jídlo vám upraví hmotnost, zažívání a dodá dost energie pro celý den.

ZORIENTUJETE SE při výběru a nákupu potravin. Naučíte se číst etikety a vybírat si pro sebe jen to nejlepší.

Začnete o stravování a výživě přemýšlet jinak. ODBOURÁTE STRACH z hubnutí a najdete svůj individuální režim.

HUBNOUT NEZNAMENÁ HLADOVĚT

Naučte se jednou provždy principy zdravého stravování a už nikdy nebudete muset držet žádnou dietu!

KDO PRO VÁS OBSAH KURZU VYTVOŘIL?

Ing. Petr Havlíček

AUTOR KURZU ZHUBNI CHYTŘE

Kariéru odstartoval jako výživový poradce vrcholových sportovců – např. Tomáše Dvořáka a Kateřiny Neumannové. Do povědomí veřejnosti se zapsal účinkováním v TV pořadu Jste to, co jíte. Díky tomu se začíná více zaobírat hubnutím a následně zakládá specializované pracoviště CPH (Centrum Petra Havlíčka). Odchyluje se od klasických postupů výživových poradců, zařazuje odborná vyšetření, zúročuje zkušenosti získané díky práci s vrcholovými sportovci, začleňuje nové metody ze zahraničí. Je odborným garantem a tváří nevládního mezinárodního programu Vím, co jím a piju.

Pavel Houdek

AUTOR RECEPTŮ V KURZU

Šéfkuchař v Restaurantu Infinity, který má za sebou léta zkušeností z vyhlášených podniků, mezi které patří například Café Louvre nebo Potrefená husa. Absolvoval stáž u vyhlášeného světoznámého britského šéfkuchaře, odborníka a držitele 13 michelinských hvězd Gordona Ramsayho v někdejší restauraci Maze v pražském hotelu Hilton Old Town, kde načerpal spoustu cenných rad a zkušeností. Jako člen kuchařského národního týmu Bidvest získal v roce 2013 bronz na světové soutěži Salon Culinaire Mondial 2013 ve švýcarské Basileji.

JEŠTĚ MÁME NĚKOLIK BONUSŮ

VIDEO ROZHOVORY se zajímavými hosty

Mobilní aplikace Zhubni chytře

MOBILNÍ APLIKACE pro snadnější nákupy i vaření

Uzavřená FACEBOOKOVÁ SKUPINA pro členy kurzu

21 DNÍ GARANCE VRÁCENÍ PENĚZ

Díky zkušenostem předchozích účastníků jsme si přínosem online videokurzu natolik jistí, že můžeme dát tuto garanci: Pokud dnes vstoupíte do kurzu Zhubni chytře a během prvních 21 dní zjistíte, že kurz z jakéhokoliv důvodu není pro vás, stačí napsat na e-mail a my vám bez otázek vrátím celou částku zpět. Vstupte a sami si kurz ověřte v praxi. Se 100% garancí neriskujete nic, můžete jen získat.

Kurzem úspěšně prošlo už 0 lidí

Jaké jsou jejich zkušenosti a názory?

„Nebýt v tom sama! To je to, co potřebuju, když se rozhodnu k nějaké změně. 60denní kurz, ve kterém dostávám každý den videa a mám díky tomu pocit, že mám při hubnutí parťáka, je pro mě super.“ *

Monika, 37 let

„Mám 2 syny a oceňuji, že v kurzu jsou recepty, podle kterých vařím celé rodině. Největším strašákem při hubnutí pro mě bylo vařit odděleně sobě a zbytku rodiny.“ *

Radka, 42 let

„Super! Žádné bláznivé diety, je to jednoduše o "zdravém selském rozumu" a o tom nenechat se blafovat od potravinářských firem. Osobně mě zaujaly tipy, jak vybrat zdravou přílohu (např. druhy rýže apod.). Dle získaných znalostí se snažím dělat jídlo pro celou naší rodinu.“ *

Míla Kupečková

„Je to super. Jsem sice na 15. dni, ale i tak už na sobě vidím, že jsem čilejší. Recepty jsou moc dobré a chutnají i celé naší rodině. A moc mě baví zjišťovat nové informace o jídlech a proč to tak je a funguje. Skvělá jsou videa, kdy přímo v obchodě nakupujete jídlo. Díky moc za tento kurz.“ *

Jana Bednářová

„Je to nepopsatelné! KONEČNĚ něco, co opravdu funguje. Až dokončím 90. den, napíšu celkový úbytek váhy. Jsem šťastnější, čilejší a v práci mi to líp přemýšlí.“ *

Olga Šulcová

„Poprvé, co opravdu funguje a nestálo mě to skoro žádné peníze. Cítím se po 2 týdnech výborně a hlavně vitálně... Zase funguju jako před 20 lety. Velké díky panu Havlíčkovi!“ *

Pavel Pekárek

„Začínám 3. týden a jsem velmi spokojena. Každý den ráno se těším na e-mail a na pana Havlíčka, co mi asi zase řekne. Cítím se opečována :-) Shlédla jsem všechna videa, v obchodě nakupuji podle seznamu a hlavní je, že se budu cítit příjemně a naučím se chytře zhubnout!“ *

Hana Andělová

„Jsem ráda, že jsem konečně objevila něco, co funguje. Cítím se dobře a strašně mě to baví. Od osmnácti bojuji s nadbytečnými kilogramy, hubnu a ještě víc nabírám, a teď jsem v 65 letech zjistila, že bylo všechno špatně.
Konečně jsem poznala, kde jsem dělala chyby. Mám z toho velkou radost a jdu na to od 1.dne znovu.“ *

Marie Danielová

* Dosažené výsledky jsou individuální, proto nelze 100% garantovat stejný úspěch i u vás.

PŘIDEJTE SE TAKÉ!

Máte stále otázky?

Přemýšlíte, zda je online videokurz ZHUBNI CHYTŘE pro vás?
Odpovědi najdete zde... stačí jen kliknout

• V čem se liší tento kurz od jiných programů a kurzů na hubnutí?

Souhrn informací, které obdržíte ve videích, vychází z více než 20leté praxe Petra Havlíčka, předního českého výživového odborníka, a je unikátní svojí komplexností a rozsahem. Najdete v něm nejefektivnější postupy a strategie ke změně životního stylu. Naučíte se sestavit si svůj vlastní vyvážený jídelníček, díky kterému nejen zhubnete, ale budete se i cítit skvěle. Naučíte se o jídle přemýšlet samostatně a vybírat si potraviny, které prospívají vašemu tělu a zároveň jsou i chutné. Motivační videa vám poskytnou pochopení a podporu při změně životního stylu.

CÍLEM KURZU je poskytnout takové informace, které budete využívat i po skončení tohoto kurzu a trvale tak změníte svůj přístup ke stravování.

• Jak dlouhá jsou videa, kolik jich je a jak často se budou zveřejňovat?

Prvních 30 dní je kurz intenzivnější. Každý den vám zašleme jedno 3–5 minutové video na posílení motivace a vyvracení mýtů o hubnutí, se kterým odstraníte své pochybnosti o hubnutí a podniknete první změny životního stylu. K většině motivačních videí jsou připraveny také doplňující pracovní sešity, plné dalších podnětů, otázek a tipů k tématu. V prvních 30 dnech také dostanete video s praktickou ukázkou receptu z jídelníčku a 2× týdně vám naservírujeme 20minutové video z průvodce nákupem a výběrem potravin, abyste věděli, co koupit a co naopak v obchodě s klidným srdcem nechat.
V druhém měsíci vám zašleme každý týden vždy dvě odbornější přednášky o jednotlivých živinách a skupinách potravin, které vám znalosti ještě prohloubí a definitivně ukotví do hlavy nové stravovací návyky. Vše je připraveno tak, abyste za 2 měsíce byli schopni změnit efektivně styl stravování a tím dosáhli výsledků, po kterých toužíte.

• Co když mám jen málo času se kurzu věnovat?

Můžete jít vlastním tempem a k lekcím se libovolně vracet. Přestože vedený program je na 2 měsíce, nemusíte se držet plánu. Celý trénink s jídelníčky, recepty a všemi videi je vám kompletně k dispozici po dobu 1 roku v online členské sekci. To vám umožní nejen dívat se kdykoliv máte čas, ale informace a postupy opakováním natrvalo zafixovat do hlavy a jednou provždy tak změnit váš životní styl.

• Už mám za sebou všechno možné a nic nefungovalo. Co když to dopadne stejně?

A co když se to tentokrát povede? Zhubni chytře není žádná další dieta, ale dlouhodobě udržitelný způsob stravování, který už vyzkoušelo přes 15.300 lidí. Stejně jako vy i oni mají za sebou různé diety a stravovací doporučení, hladovky nebo hubnoucí pilulky a spoustu zklamání, strachu a nedůvěry v cokoliv dalšího. Jediný rozdíl mezi vámi je ten, že oni to s námi zkusili a konečně se naučili zdravě jíst, vybírat správné potraviny a vařit jednoduše a chutně.
Přidejte se k nim a pokud by to přes veškerou vaší snahu nevyšlo, máte 21 dní garance vrácení peněz. Nemůžete nic ztratit. Můžete jen získat. Záleží jen na vás, zda chcete své stravování vyřešit jednou pro vždy.

• Kdy kurz začíná a od kdy se počítá 21 denní garance?

Kurz je připraven a začíná ihned po přijetí platby na náš účet. Poté ve svém e-mailu najdete 2 zprávy, jednu s přihlašovacími údaji do členské sekce a druhou s prvními informacemi o kurzu a uvítacím videem. Jednotlivé lekce se budou postupně odemykat a my vás vždy upozorníme e-mailem.

21 denní garance vrácení peněz se počítá od připsání peněz na účet provozovatele.

• Kolik celý kurz stojí?

Cenu online videokurzu Zhubni chytře jsme zvolili tak, aby si jí mohl dovolit téměř každý. Za 1 380Kč získáte 9 týdnů plných motivace, informací a podpory, díky kterým tak budete moci efektivně změnit svůj přístup ke stravování. Při této ceně je vaše investice méně než 155 Kč za týden. V porovnáním s objemem informací, které během kurzu načerpáte a změnou, kterou máte napořád, to je zanedbatelná částka.

• Je Zhubni chytře pouze pro lidi, kteří chtějí zhubnout?

Rozhodně ne. Posun váhy k přirozené hodnotě v souladu s vaším biologickým nastavením je vedlejší efekt změny životního stylu, který v našem kurzu předáváme. Zhubni chytře je pro všechny, kteří chtějí z jakéhokoliv důvodu začít zdravě jíst, a získat tak více energie a zdravější tělo. Pokud informace z kurzu využijete v praxi a upravíte své stravování, dojde k trvalé změně ve vašem životě a úpravě váhy bez nepříjemného JO-JO efektu. Změňte svůj přístup ke stravování jednou provždy. Začněte se Zhubni chytře a (pro)žijte kvalitnější život.

• Jak je to s jídelníčkem? Je individuální?

V kurzu jsou 3 varianty jídelníčku – pro ženy s nadváhou, pro ženy s velkou nadváhou a pro muže. Pokud hledáte jídelníček na míru s ohledem na vaše potravinové intolerance a stravovací omezení, je lépe kontaktovat odborníka a nechat si vypracovat jídelníček na míru. Pokud ale hledáte cestu, jak se naučit zdravě jíst a sestavovat si stravovací plán samostatně, pochopit, jak jídlo působí na tělo a jak si vybrat vhodné potraviny, jste tu správně.
Ve Zhubni chytře vás naučíme o jídle přemýšlet. Jídelníčky v kurzu vám slouží jako odrazový můstek a mustr pro skladbu jídla. Po čase budete mít dost informací, abyste zohlednili svůj výdej i stravovací preference a upravili si vše tak, jak máte rádi a jak vám vyhovuje.

• Co když zjistím, že kurz není pro mě?

I to se může stát, proto jsme na kurz dali 21 dní garance vrácení peněz. Jak funguje? Po objednání máte 21 dní na to, abyste si vše prakticky zkusili, odnesli si maximum a rozhodli se, zda je kurz vhodný i pro vás.
Věříme, že budete z kurzu nadšení! Pokud však ne, jednoduše nám napište e-mail a my vám vrátíme bez otázek všechny vaše peníze.

Zdravý životní styl není žádná věda

Chcete bojovat se svou váhou, zažívacími potížemi a nedostatkem energie, nebo si svůj život chcete naplno a v pohodě užít?
Je jen na vás, jak to budete mít.
Jediný, kdo o tom může rozhodnout, jste VY SAMI.

Udělejte první krok ke změně ještě dnes!